Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

X

Mali Mühür İşlemleri

Mali mühür, TÜBİTAK tarafından elektronik kaşe yerine kullanılır. USB cihazı şeklinde kullanılan kurumsal e-imza çeşididir. Tüzel kişilerin ve kurumların veri transferlerinin güvenliği mali mühür ile sağlanır. Gerçek şahıslar e-imza kullanma seçeneğini de tercih edebilir. e-Fatura ve e-Defter kullanmak için öncelikle mali mühür almanız gerekir.

Mali mühür başvurusu: Mali Mühür Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mali mühür kurulumu: Mali Mühür Kurulumu Nasıl Yapılır?

Özel Entegrasyon Anlaşması

Özel Entegratör Başvuru Adımları

 • Özel entegratör talebini içeren dilekçe
 • Elektronik Fatura Başvuru Formu ve Taahhütnamesi
 • Elektronik Mali Mühür Sertifika Sahibi Taahhütnamesi
 • Başvuru formuna şirket adına imza atan kişi veya kişilerin yetkili olduğunu gösteren şirket imza sirkülerinin noter onaylı örneği
 • Özel Entegrasyon Bilgi İşlem Sistem Raporu (BİS) ile birlikte Başkanlığa başvuru yapabilirsiniz. BİS raporunun içeriğine dair bilgiye “tr” sitesinde yer alan e-Fatura Uygulaması Özel Entegrasyon Kılavuzu’ndan ulaşabilirsiniz.

GİB Resmi Başvuru

e-Belge kullanabilmek için öncelikle GİB başvurusu yapmalısınız. Aşağıdaki linkten GİB resmi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz:

https://portal.efatura.gov.tr/efaturabasvuru/

Aktivasyon

Elektronik fatura gönderip alabilmeniz için hesabınızın aktif olması gerekir. Bu adımda mali mührünüzü kullanarak size e-posta ile gönderilen dosyaları dijital olarak imzalayıp süreci tamamlayabilir ve özel entegratörünüzden destek alabilirsiniz.

Uygulama Yönetimi

Uyumsoft Akademi: http://www.uyumsoftakademi.com/

e-Dönüşüm Sürecinizde Güncel Kalın

e-Dönüşüm sürecinizde son güncellemelerden haberdar olmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için üye formunu doldurun.

  e-Fatura’ya Geçmek İçin Hemen Başvurun!

  e-Fatura’ya şimdi geçin masraflarınızı yarıya indirin.
  Uyumsoft, Mali mühür onaylı e-Fatura uygulaması, Özel Entegrasyon ve Saklama Hizmet sağlayıcısıdır.

  +90 (212) 467 33 33

  Hemen Ara e-Fatura Geçiş Sürecinde Destek Al!

  Neden Uyumsoft e-Fatura?

  Uyumsoft e-Fatura'da Yok Yok !

  e-Fatura’ya Uyumsoft’ la geçiş yapın hızlı, kolay ve güvenli fatura kesmenin keyfine varın. e-Fatura ile hızlı işlem ve kolay geçiş yapmak için bizimle iletişime geçin.

  e-Fatura Başvuru Formu

   Uyumsoft tarafından reklam, pazarlama, promosyon, tanıtım, bilgilendirme ve ticari amaçlı SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.