Yeşil Oluklu Temizlik ve Ambalaj firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2015 yılında kurulan şirket, temizlik ve ambalaj sektöründe hızlı,güvenilir,işbirlikçi yaklaşımlar sunmaktadır. Yeşil Bursa Temizlik ve Ambalaj firması olarak, sektörde Güney Marmara’nın en büyük ve en çok tercih edilen şirketleri arasında yer almayı ve bu başarının sürdürülebilir olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

Yesil Oluklu

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.