Yeni Mükelleflere Uyumsoft e-fatura 1 Mart 2016’ya kadar Ücretsiz.

pdf-download-button-100Yeni mükelleflerin yıl sonu mali mühür edinim sürecinde yoğunluktan dolayı yaşanması muhtemel sorunlar ve sisteme dahil olma konusunda yaşayabilecekleri gecikmeleri önleyebilmek için , Uyumsoft e-fatura sistemine geçiş yapmak isteyen mükelleflere ücretsiz kullanım imkanı sağlıyor.

Uyumsoft , e-Fatura kapsamına dahil olan yeni mükelleflere 01/03/2016’ya kadar ücretsiz kullanım imkanı sağlıyor. e-Fatura ve e-Defter uygulamalarının kapsamı genişletildi. 35.000 yeni mükellefin sisteme katılımı beklenmektedir.

kampanya-tabela-1-mart-2016

Ekim ayında aktivasyon yapanlar 01.03.2016 tarihine kadar,

Kasım ayında aktivasyon yapanlar 01.02.2016 tarihine kadar,

Uyumsoft e-fatura uygulamasını ücretsiz kullanabilecekler.

Yeni mükelleflerin yıl sonu mali mühür edinim sürecinde yoğunluktan dolayı yaşanması muhtemel sorunlar ve sisteme dahil olma konusunda yaşayabilecekleri gecikmeleri önleyebilmek için , Uyumsoft 01/01/2016 tarihinden önce sisteme geçiş yapmak isteyen mükelleflere ücretsiz kullanım imkanı sağlıyor.

16.12.2014 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB)’ndan yapılan duyuru ile e-Fatura ve e-Defter uygulamalarının kapsamı genişletildi.

Yeni Mükelleflere Uyumsoft e-fatura 1 Mart 2016’ya kadar Ücretsiz..

421 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile zorunluluk getirilen mükelleflere ilave olarak;
2013 takvim yılı brüt satış hasılatı 10 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflere, 421 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinin yayım tarihinden sonra 5015 Sayılı Petrol Piyasası Kanununa göre madeni yağ lisansı alanlar ile 4760 Sayılı ÖTV Kanununa ekli III sayılı listedeki malları imal, ithal ve inşa eden mükelleflere, 01/01/2016 tarihine kadar e- fatura ve e-defter uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi.
Ayrıca, 5015 Sayılı Petrol Piyasası Kanununa göre madeni yağ lisansı alanlar ile 4760 Sayılı ÖTV Kanununa ekli III sayılı listedeki malları imal, ithal ve inşa etmeye başlayan mükelleflere ve 2013 takvim yılını izleyen yıllarda brüt satış hasılatı 10 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflere, lisans aldıkları, mükellefiyet tesis ettirdikleri veya 10 Milyon brüt satış hasılatına ulaştıkları tarihten itibaren hazırlık süresi üç (3) aydan az olmamak üzere izleyen takvim yılının başından itibaren elektronik fatura ve elektronik defter uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi.

454 sıra nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği’ni incelemek için Tıklayınız.

entegrator-fiyat-listesi

Filed in: Kampanyalar Tags: ,
 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+      

        
© 2017 i-Dönüşüm – e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet, KEP. Tüm Hakları Saklıdır. XHTML / CSS Valid.
Designed & SEO by Click Carrot.