Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Garanti Bankası ile e-Fatura konusunda işbirliği sözleşmesi imzaladı. E-Faturayla ilgili bilgi almak üzere Garanti Bankası şubeleri ve Garanti İnternet Şubesi Başvurular adımından başvuran müşteriler Uyumsoft’a yönlendiriliyor. E-Fatura süreçlerinin lider firması Uyumsoft AŞ, e-Fatura kapsamında bilgilendirdiği Garanti Bankası müşterilerine özel imkânlar sunarak, e-Fatura hizmetlerinden yararlanmalarını sağlıyor.

garanti-logo

 

Uyumsoft, 45 sektörde 1500 müşteriye hizmet veriyor

Merkez ofisi Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Teknopark’ında bulunan Uyumsoft’un, Ankara, İzmir ve Bakü’de ofisleri bulunuyor. 18 yıldır yurtiçi ve yurtdışında; otomotiv, makine, gıda, lojistik, tekstil gibi 45 farklı sektörde bin 500’e yakın özel sektördeki firmaların; ERP, CRM, BI vd kurumsal iş sistemlerini başarıyla yöneten Uyumsoft, son yıllarda ülke gündemine giren e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter gibi e-Dönüşüm projelerinin merkezinde yer alıyor.

Kamu ve Özel sektörde başarılı projelere imza atmakta olan Uyumsoft ISO 9001, ISO27001, ISO 22301, ISO 10002, ISO 20000, ISO 22301 vd sertifikalarına sahip olan yazılım sektörünün güvenilir ve lider firmasıdır.