Tyco Yangın Koruma Ürünleri firmasının Türkiye ofisi, e-Fatura gibi ticaretin i-Dönüşüm projelerinde, ülkemizin lider entegratörü Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ile işbirliği yaptı.

tyco-pdf

Tyco Yangın Koruma firmasının, ülkemizdeki merkez ofisi Ankara’da bulunuyor. Firmanın kuruluş geçmişi, 2004 yılında kurulan Türk firması MCS Yangın ve Güvenlik Sistemleri AŞ’ye uzanıyor. ABD’li Tyco firması 2012 yılına gelindiğinde, MCS Yangın ve Güvenlik Sistemleri AŞ’nin tamamını satın alıyor. 2015 yılına gelindiğinde, Tyco Yangın Koruma Ürünleri Türkiye ofisi, ülkemizin yanı sıra, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ülkelerinde, başarılı projelere imza atıyor. Tyco Yangın Koruma Ürünleri firması, müşterilerine Sprinkler Sistemleri, Gazlı Söndürme Sistemleri, Yangın Pompaları temini, projelendirme ve danışmanlık hizmetleri ile periyodik bakım ve onarım hizmetlerini veriyor. Dünyada yangından korunma ürünleri denildiğinde, ilk sırada akla ‘Tyco’ firması geliyor.

Resim 1.Watermist ( su sisi) Nozulu

Resim 1.Watermist ( su sisi) Nozulu

Resim 2. Ön-Tepkili ( Pre-action ) Yağmurlama Sistemi

Resim 2. Ön-Tepkili ( Pre-action ) Yağmurlama Sistemi

Resim 3. Yangın Pompası

Resim 3. Yangın Pompası

“Günübirlik değil, uzun vadeli işbirlikleri yapıyoruz, Uyumsoft’tan memnunuz”

ABD’li Tyco Yangın Koruma Ürünleri firmasının Türkiye ofisi Finans Müdürü Tarık Kudlu, şunları söyledi:
“Herhangi bir firmayla çalışmadan önce, o firmaya dair araştırma yapıyoruz. Teknik altyapısını, ekibinin deneyimini ve referanslarını inceliyoruz. Tyco firması olarak, günü birlik değil, uzun vadeli işbirlikleri yapmaktayız. Nitekim, Uyumsoft hakkında yaptığımız araştırmanın sonucunda, işbirliği yapmaya karar verdik. e-Fatura konusunda Uyumsoft’tan aldığımız hizmetten memnunuz. Uyumsoft’la işbirliği yapmadan önce, GIB Portalını kullanıyorduk. Örneğin, arşiv sorunu yaşıyorduk. Uyumsoft Portalını kullanmaya başladıktan sonra, sistemde arşivlemeyi sağladık ve geçmişe dönük bir faturayı hızla bulma kolaylığını yakaladık. Kısaca, herhangi bir konu olduğunda Uyumsoft ekibine hızlı şekilde ulaşabiliyoruz ve sorunlarımız hızlıca çözülmektedir. Önümüzdeki süreçte, uygulamaya alınacak yeni e-Devlet dönüşüm projelerinde de, entegratör firma Uyumsoft ile yolumuza devam etme arzusundayız” dedi.

Resim 4. Yangın Algılama Paneli

Resim 4. Yangın Algılama Paneli

Resim 5. Mutfak Davlumbaz söndürme sistemi

Resim 5. Mutfak Davlumbaz söndürme sistemi