Bursa’da faaliyet gösteren Turgut Seyhan Gıda, sektöründe birçok ilke imza atmaktadır. Geçtiğimiz aylarda kendi markası olan Seyhan Et’e, Dünya Helal Birliği tarafından “Helal Et” sertifikası verildi. Son yıllarda yapmış olduğu mağaza yatırımlarının yanı sıra üretim tesisleriyle de, ön plana çıkan Seyhanlar Alışveriş Merkezleri, kendi bünyesinde kurmuş olduğu Seyhan Et Entegre tesisinde, Helal Et sertifikası ile üretim yapmaktadır.

turgut seyhan

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.