Techno Health, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti

Techno Health Laboratuar, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Laboratuvar alanında ilk hizmeti veren firmalardan biri olan Techno Health, her yıl milyonlarca hastanın test sonuçlarını üreterek, sağlığa kavuşmalarında önemli bir rol oynamaktadır. Tıp dünyasındaki gelişmelerin hiçbir zaman gerisinde kalmayan ve tüm yenilikleri vakit kaybetmeden bünyesine entegre eden Techno Health, vizyonunun gereği olarak, sektörün lider kuruluşları arasında yer almış ve kalitesini her geçen gün artırmıştır.Doğru ve hızlı test sonuçlarıyla, güncel bilgileri ileri teknolojik donanımla birleştirerek tüm imkânları ile ülke halkının en doğru tedaviyi almasına yardımcı olmaktadır. Techno Health, teknik alt yapısı sayesinde ülkemizde yokluğu hissedilen tıbbi ve endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır. Firmanın başarısında, 10 yılı aşkın bir deneyimin etik değerleri yatmaktadır.

Techno health

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.

Filed in: Bizi Seçenler, Haberler Tags: , ,
 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Tokat Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+