Serka Mermer, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti

Serka Mermer Madencilik şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.  Bölgenin ve Türkiye’nin en büyük mermer ocaklarına sahip olan Serka Mermer, kendine ait ilk mermer ocağını 2004 yılında Bursa’da ( LightEmperador), ikinci mermer ocağını 2007 yılında Isparta Eğirdir’de ( Ottoman Bej) açarak, kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.Bursa’da 1 adet ve Isparta Eğirdir’de 10 adet toplam 11 adet üretim ruhsatına sahip Serka Mermer, toplam 1100 hektar büyüklükteki alanda ileri teknoloji ile blok mermer üretimine hızla devam etmektedir.30 adet iş makinesine sahip araç flosu ile yıllık 100,000 tondan fazla üretim kapasitesine sahiptir. Çıkarılan mermerlerin %99’nu blok halinde Çin ve Orta Asya ülkelerine ihraç etmektedir.

serka

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.

Filed in: Bizi Seçenler, Haberler Tags: , ,
 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Tokat Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+