Medaş Metalurji, Uyumsoft ile işbirliği yaptı

Demir çelik sektöründe döküm yapan Medaş Metalurji Döküm Makine AŞ, e-Fatura, e-Defter gibi ticaretin i-Dönüşüm projelerinde, ülkemizin lider entegratörü Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ ile işbirliği yaptı.

Medas-PDF

Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde, Şubat 2007 tarihinde kurulan Medaş Metalurji, 1500 ton/ay kapasiteyle planlanmış olan ve 7 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 10 bin metrekare alandaki fabrikasında; 1kg’dan 15 bin kg’a kadar uzanan yekpare parça üretimi reçineli kalıplama sistemini, otomatik mikserler ve indüksiyon ocaklarıyla gerçekleştiriyor.

Demir çelik sektöründe mühendislik çözümlerle işlenmiş döküm sunan Medaş Metalurji, enerji, madencilik, tren yolları gibi birçok sektöre hizmet veriyor.

Ürettiği ürünleri de, ülkemizin yanı sıra, Fransa, Finlandiya, Almanya, Belçika gibi Avrupa ülkelerinde kullanılıyor.

“İşimi, hatasız ve hızlı yapmamı sağlayan Uyumsoft’tan memnunum”

Uyumsoft ile iş sürecini hatasız ve hızlı yaptığını kaydeden Medaş Metalurji Döküm Makine Sanayi ve Ticaret AŞ Muhasebe Yetkilisi Medet Kayım, şunları söyledi:
“Uyumsoft’un verdiği hizmetten, kalitesinden ve ücretinden son derece memnunuz. Referanslarına baktığımızda ülkemizin en büyük firmalarına hizmet veren Uyumsoft ile işbirliği yapmaktan mutluyuz. Uyumsoft sayesinde, e-Fatura ve e-Defter işimizi hatasız ve hızlı şekilde yapıyoruz. Faturaları Uyumsoft’ta arşivlediğimiz için firmamızı arşivleme yükünden kurtardı. Aynı zamanda, geriye dönük bir faturaya da, sistemden hızlı şekilde ulaşıyoruz. Uyumsoft’un deneyimli ve profesyonel ekibinin, her an yanımızda olması, bize güven veriyor. Herhangi bir konu veya sorun olduğunda da, anında ilgilenip, çözüme kavuşturuyorlar. Önümüzdeki dönemde ticaret hayatına girecek yeni elektronik dönüşüm projelerinde de, Uyumsoft ile işbirliği yapmayı istiyoruz” dedi.

Medet Kayım-600

Filed in: Başarı Hikayeleri Tags: , , ,
 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Tokat Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+