Lkjns_LogoDew-600Türkiye tekstil sektörünün lider markalarından biri olan LK & JNS DEW, sokağın ruhunu ve modern şehrin tarzını birleştiren özgün tasarımları ile yaş, cinsiyet, beden sınırları olmadan, gençlerin ve her zaman genç kalanların markası olma hedefiyle 1995 yılında Osmanbey’de kurulmuştur. Türkiye genelinde 400 satış noktasında müşterileriyle buluşan LK & JNS DEW ürünlerinin, %95’i kendi üretim tesislerinde üretmekte ve işlem görmektedir. Türkiye ve Mısır denim fabrikasında, 2 binin üzerinde çalışanı bulunuyor. Türkiye genelinde Marmara, Trakya, İç Anadolu, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz Bölgelerinde, 100’ü yetkili mağaza olmak üzere 300 mağaza, 80 corner ve 1 fabrika satış mağazası ile toplam 381 satış noktasında hizmet vermektedir.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde,  Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 2 bine yakın işletmeye hizmet veriyor.