Kontek Gayrimenkul Yatırım ve Taahhüt AŞ, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Kontek, kurulduğu 1995 yılından beri deneyimlerini Rusya’nın çeşitli bölgelerine ve Cezayir’e yayarak, onlarca projeye imza atmıştır.Geçen 20 yıl zarfında faaliyet gösterilen bu bölgelerde; spor tesisleri, kültür merkezleri, yönetim ve ofis binaları, hastaneler, ticari yapılar ve alışveriş merkezleri, elit konut projeleri, okullar, üniversite kompleksi, öğrenci yurtları, oteller ve turizm tesisleri gibi çok sayıda sosyal proje hayata geçirilmiştir.

kontek gayrimenkul

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.