Koalay.com – Telesure Sigorta e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Koalay.com sigorta şirketlerinin sunduğu kasko ve trafik sigortası tekliflerini, poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını, kısa süre içerisinde tarayarak karşılaştırır. Koalay.com websitesi, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi ve arama işini, sizin adınıza yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve poliçenizi kolayca satın almanızı sağlar.Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği, 2013 yılında İstanbul’da kuruldu. Tescilli ve lisanslı bir sigorta ve reasürans brokeri olan firma, merkezi Guernsey’de bulunan uluslararası bir finans grubu olan BHL HoldingsLimited’in (BHL) bir parçasıdır. Müşteriler internet, mobil cihazlar veya telefon üzerinden anında sigorta satın alabilir veya var olan sigortalarını yenileyebilirler.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Koalay.com

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.