Kep Başvuru

KEP Abonelik Başvurusu

Bireyler

  • Elektronik veya mobil imzanız var ise; kep.i-donusum.com.tr adresinde bulunun online bireysel başvuru formunu doldurup, bireysel kullanıcı taahhütnamesini e-imza ya da mobil imzanız ile imzalayarak,
  • Elektronik veya mobil imzanız yok ise; kep.i-donusum.com.tr adresinden online bireysel başvuru formunu doldurup, gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamanızı yaptırarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kurumlar

  • Kurum yetkilinizin, kep.i-donusum.com.tr adresinde bulunun online kurumsal başvuru formunu formunu doldurması ve gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamasını yaptırması ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüzel kişilerin KEP hesabı sahibi olması zorunludur.
  • Kamu Kurumları: Kurum yetkiliniz, kep.i-donusum.com.tr adresinde yer alan online kamu ön başvuru formunu doldurulur. Başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinize Kamu Başvuru Klavuzu ulaştırılır. Başvuru klavuzunda yer alan süreç takip edilir.

Basvuru Onayı:

Başvurunuz UYUM KEP yetkilisi tarafından değerlendirilir, belgelerinizin eksiksiz ve geçerli olması durumunda onaylanır.

KEP Kullanımına Başlama:

Başvuru sırasında bildirdiğiniz e-posta adresine gelen hesap bilgileriniz ve SMS ile cep telefonunuza gelen aktivasyon kodu ile KEP hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

kep.i-donusum.com.tr üzerinden online olarak, çağrı merkezimiz üzerinden ya da UYUM KEP ofislerinden başvuru yapabilirsiniz.

Uyum KEP, internet sitesi ana sayfasında “Online Başvuru” alanından güvenli elektronik imza veya mobil imza kullanılarak elektronik ortamda işlemlerin eksiksiz ve hatasız yapılmış olması kaydıyla gerçek kişilerden online başvuru kabul eder. Ayrıca;

  • Uyum KEP ofislerine,
  • uyumKEP Kayıt Noktalarına,
  • uyumKEP Başvuru Merkezlerine,

gelerek, başvuru sahiplerinin noterlerden Tasdikli İmza Beyannamesi ve gerekli başvuru evraklarını kargo/posta ile UYUM KEP merkez ofisine göndererek, Bulunduğunuz yere kayıt yetkilisi çağırarak da başvuru yapabilirsiniz.

bullet e-Fatura
bullet e-Defter
bullet e-Arşiv
bullet e-Bilet
bullet MTHS
bullet i-mutabakat
bullet Haberler
bullet Duyurular
bullet Projeler
bullet Referanslar
bullet Kampanyalar
bullet i-Dönüşüm
bullet Uyumsoft Web Sitesi
bullet Uyumsoft Akademi
bullet i-Dönüşüm Nedir?
bullet i-Dönüşüm Uygulamaları
bullet Bize Ulaşın
bullet İletişim
bullet Genel Merkez
bullet Ankara Ofis
bullet İzmir Ofis
bullet Tokat Ofis
bullet Bursa Ofis
bullet Bakü Ofis

linkedin  Google+      

        

uyumsoft akademi uyumsoft dönüşüm