Kep Başvuru

KEP Abonelik Başvurusu

Bireyler

  • Elektronik veya mobil imzanız var ise; kep.i-donusum.com.tr adresinde bulunun online bireysel başvuru formunu doldurup, bireysel kullanıcı taahhütnamesini e-imza ya da mobil imzanız ile imzalayarak,
  • Elektronik veya mobil imzanız yok ise; kep.i-donusum.com.tr adresinden online bireysel başvuru formunu doldurup, gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamanızı yaptırarak, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kurumlar

  • Kurum yetkilinizin, kep.i-donusum.com.tr adresinde bulunun online kurumsal başvuru formunu formunu doldurması ve gerekli belgelerle kimlik doğrulama merkezine gelerek, kimlik doğrulamasını yaptırması ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Tüzel kişilerin KEP hesabı sahibi olması zorunludur.
  • Kamu Kurumları: Kurum yetkiliniz, kep.i-donusum.com.tr adresinde yer alan online kamu ön başvuru formunu doldurulur. Başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresinize Kamu Başvuru Klavuzu ulaştırılır. Başvuru klavuzunda yer alan süreç takip edilir.

Basvuru Onayı:

Başvurunuz UYUM KEP yetkilisi tarafından değerlendirilir, belgelerinizin eksiksiz ve geçerli olması durumunda onaylanır.

KEP Kullanımına Başlama:

Başvuru sırasında bildirdiğiniz e-posta adresine gelen hesap bilgileriniz ve SMS ile cep telefonunuza gelen aktivasyon kodu ile KEP hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

kep.i-donusum.com.tr üzerinden online olarak, çağrı merkezimiz üzerinden ya da UYUM KEP ofislerinden başvuru yapabilirsiniz.

Uyum KEP, internet sitesi ana sayfasında “Online Başvuru” alanından güvenli elektronik imza veya mobil imza kullanılarak elektronik ortamda işlemlerin eksiksiz ve hatasız yapılmış olması kaydıyla gerçek kişilerden online başvuru kabul eder. Ayrıca;

  • Uyum KEP ofislerine,
  • uyumKEP Kayıt Noktalarına,
  • uyumKEP Başvuru Merkezlerine,

gelerek, başvuru sahiplerinin noterlerden Tasdikli İmza Beyannamesi ve gerekli başvuru evraklarını kargo/posta ile UYUM KEP merkez ofisine göndererek, Bulunduğunuz yere kayıt yetkilisi çağırarak da başvuru yapabilirsiniz.

Biz Sizi Arıyalım!


 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Tokat Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+