Gür Un Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2000 yılında kurulan firma, ülkemizin modern ve teknolojik fabrikaları arasında yer almaktadır. Fabrikanın merkezi Amasya-Tokat karayolu üzeri, Kapıkaya köyü paşalı mevkii, Amasya’ya 11 kilometre uzaklıktadır. Ürün portföyü her geçen gün artmakta olup, üretimini yapmakta olduğu Tip 550, Tip 650 ve Tip 850 Ekmeklik ve Ek Un imalatı yapılmaktadır. Türk gıda kodeksine ve ilgili standartlara uygun, sağlıklı ve güvenilir ortamda ürün üreterek, sunan sektörünün lider firmaları arasındadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

gür un

 

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.