Göryapı, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda, hizmet kalitesini artıran Göryapı A.Ş., kurulduğu yıldan bu yana gerçekleştirdiği projelerdeki başarı ve güveni sağlayan hizmet kalitesini,yeni proje ve atılımlarla, sürekli kılmayı amaçlamaktadır. Göryapı’nın ana faaliyet alanları; inşaat, yapısal güçlendirme, izolasyon ve dekorasyon hizmetleridir. Göryapı, duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle en kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

goryapi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.