GG Tarım ve Hayvancılık, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti

GG Tarım Hayvancılık ve Yem Ürünleri Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 2008 yılında İstanbul’da kurulan GG Tarım Hayvancılık ve Yem Ürünleri firması, sahip olduğu tecrübeli ve dinamik ekibi, premiks üretim kalitesi, temsilcisi olduğu Danisco-Dupont ve Hamlet Protein ürünleri sayesinde, kanatlı ve kültür balıkçılığı sektörlerinde Türkiye’de kısa sürede lider bir marka oluşturdu. Ürünleri, bilgisayar kontrollü tesislerinde, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından alınan izinler doğrultusunda Yem Güvenliği Şartlarında üretilmekte ve belgelenmektedir; müşteriye ulaşıncaya kadar barkod sistemi vasıtasıyla takip edilmektedir. Her iş emrinde, hazırlanacak karışıma katılacak enzimlerin parti numaraları, üretim ve son kullanım tarihleri bellidir. Enzimlerin orijin ve laboratuar analizlerini gösteren sertifikaları mevuttur. Şahit numuneleri alınmakta ve 6 ay boyunca saklanmaktadır.

GG Tarım

 

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.

 

Filed in: Bizi Seçenler Tags: , , , , , , ,
bullet e-Fatura
bullet e-Defter
bullet e-Arşiv
bullet e-Bilet
bullet MTHS
bullet i-mutabakat
bullet Haberler
bullet Duyurular
bullet Projeler
bullet Referanslar
bullet Kampanyalar
bullet i-Dönüşüm
bullet Uyumsoft Web Sitesi
bullet Uyumsoft Akademi
bullet i-Dönüşüm Nedir?
bullet i-Dönüşüm Uygulamaları
bullet Bize Ulaşın
bullet İletişim
bullet Genel Merkez
bullet Ankara Ofis
bullet İzmir Ofis
bullet Tokat Ofis
bullet Bursa Ofis
bullet Bakü Ofis

linkedin  Google+      

        

uyumsoft akademi uyumsoft dönüşüm