Fersan Tekstil Ticaret Sanayi Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 1982 yılında faaliyetine başlamıştır. 25 bin metrekare kapalı alanda 180 örme makinesi ile hizmet veren, markalaşma yolunda önemli aşamalar kaydeden, ayda ortalama 750 ton %100 polyester örme kumaş üretebilen bir dev haline gelmiştir. Firmada siparişler, müşterilerin istekleri doğrultusunda; ham, boyalı ya da baskılı olarak en yüksek kalitede üretilip, seri bir şekilde teslim edilmektedir. Üretimin her aşamasına ayrı önem veren Fersan Tekstil, dış ticaret bağımlılığını en aza indirmek ve güvenilir, sağlıklı ürün ve boya işleri ortaya koymak için 2001 yılında kendi bünyesi altında “Boya ve Apre Fabrikası”nı kurmuş ve faaliyete geçirmiştir.Kurulduğu günden beri sürekli büyüyen ve attığı başarılı adımlarla çalışmalarını hep en üst düzeyde tutarak ilerleyen Fersan Tekstil, üretiminin % 60’ını iç piyasaya, % 40’ını ise Puma, Adidas, Nike ve Lotto gibi markalar için ihraç etmekte ve ülkemizi hem iç, hem de dış pazarda başarılı şekilde temsil etmektedir.

fersan tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 6 bine yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.