Efsus Dış Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Efsus Dış Ticaret Limited Şirketi, 2006 yılında kuruldu. Efsus 1996 yılından itibaren gelen lastik deneyim ve tecrübesi ile sektöre girmiş ve kısa sürede sektörde önemli bir ihracatçı konumuna gelmiştir. Lastik sektöründe her yıl altıncı büyük ihracatçı olarak sektördeki yerini almıştır. Efsus 2006 yılından bu yana, “ÖZKA” marka lastiklerle ihracatını sürdürmektedir. İhracat pazarı, Asya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dır. Lastik dışında, Çelik Yol Menfezleri ile Afrika’ya ihracat yapmaktadır. Müşterilerin talebi doğrultusunda, Çelik ürünler (Yol Bariyerleri, Çelik Tahıl Siloları vb Çelik Ürünler) ihracat etmektedir.

efsus dış ticareti-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.