Burkay Mağazacılık, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti

Burkay Büyük Mağazacılık, Mobilya ve Dayanıklı Tüketim Ticaret AŞ şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1975 yılında ev tekstili sektöründe perakende satışına ve kısa zamanda toptan satışa başlanması ile daha da hızlanan Burkay Ailesinin, iş hayatındaki gelişiminde önemli bir dönüm noktası olarak görülen desenli işleme brode üretim hattı 1985 yılında faaliyete geçti. Kaynaklarını verimli kullanarak ve teknolojik yatırımlarını, içinde bulunduğu dönemin gereklerini göz önünde tutarak gerçekleştiren grup, bu yenilikçi anlayıştan güç alarak, kısa bir sürede gelişti. 1988 yılının sonlarına gelindiğinde, iki adet işleme hattına sahip üretim tesisinin açılmasıyla daha da güçlenerek yoluna devam etti.Burkay Tekstil, yatırımlarına hız kesmeden devam etti ve kapasitesini her yıl % 75 büyütmeyi başardı.1996 yılına gelindiğinde Burkay Ailesi en önemli yatırımlarından birini gerçekleştirdi ve 20.000m2 alan üzerine kurulu en güncel teknoloji ile donatılmış olan fabrikasını sektöre kazandırdı. Bu Fabrika da Türkiye’nin en yüksek kapasitede üretimlerinden biri olan brode işleme kapasitesi ile Armür ve jaquard dokuma kumaş üretimi bulunmaktadır. Grubun sektörel çeşitlenmesi, 2000’li yılların başında petrokimya ve inşaat sektörlerindeki atılımlar ile gerçekleşti. Burkay & Uğur Kimya ve Burkay İnşaat’ın kurulmaları ile grup planladığı hedeflerine ulaşmada önemli adımlar attı. Tekstil, kimya, inşaat ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren tüm iştiraklerini 2009 yılında “Burkay Group” çatısı altında birleştirerek, yoluna devam etmektedir.

burkay

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.

Filed in: Bizi Seçenler, Haberler Tags: , ,
 e-Fatura
 e-Defter
 e-Arşiv
 e-Bilet
 MTHS
 i-mutabakat
 Haberler
 Duyurular
 Projeler
 Referanslar
 Kampanyalar
 i-Dönüşüm
 Uyumsoft Web Sitesi
 Uyumsoft Akademi
 Uzman Mutabakat
 i-Dönüşüm Nedir?
 i-Dönüşüm Uygulamaları
 Bize Ulaşın
 İletişim
 Genel Merkez
 Ankara Ofis
 İzmir Ofis
 Tokat Ofis
 Bursa Ofis
 Bakü Ofis

  Google+