B.L.S. Birleşik Lastik San. Ve Tic. A.Ş., e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. BLS, 1975 yılında profil lastik ürünler üretmek amacıyla kuruldu. Ürünler, taşıt araçları, iş makine ve kabinleri ile çeşitli özel konstrüksiyonlarda; cam çerçeve tutucusu olarak, ayrıca kapı, bagaj vb. yerlerde sızdırmazlık, koruyuculuk ve diğer işlevler için kullanılmaktadır. 1999 yılında, 70 bin m2 arazi ve 18 bin m2 kapalı alana sahip yeni üretim tesislerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

lastik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.